;

LADIES NIGHT u teba doma

Tickets for LADIES NIGHT u teba doma.
Milé dámy, verné fanynky pánskeho striptízu 🙂

Prešlo niekoľko mesiacov a my sme sa nemali možnosť vidieť osobne. Ale ideme to napraviť 🙂 Myslíme na Vás aj počas tohto zvláštneho obdobia a preto sme sa rozhodli potešiť Vaše oči, zmysly a spríjemniť Vám krásny sviatok MDŽ. Úplne inak. Bude to veľmi vzrušujúce a legendárne, my prídeme priamo k Vám „domov“ do Vašich telefónov, televízorov a rôznych iných monitorov. Znie to divne? Zvolajte Vaše kamarátky, naplánujte si 5.marca pretože marec patrí Vám milé dámy. 5.marec si vyhraďte len pre seba a sledujte Ladies Night priamo z obývačky pri dobrom vínku, Prossecu alebo len tak pri čajíku. A my s našou produkciou kameramanov, strihačov a celým štábom sa postaráme o to, aby ste mohli sledovať šteklivé vystúpenia zahraničných striptérov naživo. A nielen to. Áno, budeme vysielať naživo počas celého večera. Roberto a Johnny prídu z Prahy, Francis z Viedne, Matthew z Bratislavy a moderátor Tom Kave priamo z východu. Ladies Night bude prebiehať v jednom divadelnom priestore a bude venovaná len Vám dámy. Za to, že ste dlho čakali.

Hrozí, že sa vstupenky veľmi rýchlo vypredajú, preto čím skôr zalarmujte kamarátky a naplánujte si elektrizujúcu dámsku jazdu z miesta, ktoré si sami vyberiete! Limit vstupeniek je obmedzený! Dokonca s Vami môžu kľudne pozerať aj Vaši manželia či partneri, nechajte sa inšpirovaťJ Predstavám sa medze nekladú. Toto je LADIES NIGHT U TEBA DOMA

Ladies Night bude o striptéroch z troch striptízových skupín : MEN4QUEEN z Prahy, SIMPLE BOYS z Viedne a samozrejme nebude chýbať ani Dirtyy Boyzz.

V čom bude táto Ladies Night iná? Situácia nám síce nedovolí stretnúť sa osobne a Vás milé dámy vidieť v publiku, ale naši kameramani budú vysielať naživo prípravu striptérov priamo zo šatne, ako sa natierajú, možno Vám aj niečo povedia do kamery🙂  Ukážeme Vám ako sa chystá náš moderátor Tom Kave a aké sú jeho rituály pred každým moderovaním, budete mať možnosť komunikovať s našimi striptérmi a vidieť ich ešte bližšie cez kameru ako keď ste priamo na akcii. Počas večera sa náš moderátor bude snažiť spojiť s niektorými skupinkami slečien priamo cez kameru a bude sa ich pýtať ako si užívajú večer, dokonca budete môcť napísať počas večera nášmu štábu otázky čo by ste chceli počas Ladies Night vidieť a my sa Vám budeme snažiť vyhovieť. Čaká Vás samozrejme aj tombola o vecné ceny, ktorá sa bude dať kupovať prostredníctvom sms správ. Losovanie prebehne po akcii naživo. Ceny sa budú posielať poštou priamo na Vašu adresu, ktorú nám pošlete do správy po Ladies Night. Dámy, toto bude jednoducho iné, zaujímavé a vzrušujúce. Bude to Live, bude to nové, nepoznané. Myslíme, že historicky budeme prví, ktorí budú vysielať pánske striptízové vystúpenia naživo, celé 2 hodiny. Nezmeškajte jedinečnú príležitosť byť s nami. Bude to na veľmi profesionálnej úrovni s filmovým štábom a profesionálnymi striptérmi.

Spustenie live prenosu : 19:30

Začiatok show : 20:00

Koniec show : 22:00

Lady ticket : 8,90 eur

 

Vstupenka LADY TICKET obsahuje :

 • Príjemné posedenie priamo z Vášho domova podľa Vašej chuti
 • Dobrý výhľad na pódium z každej strany z viacerých kamier, dokonca pohľad i do zákulisia
 • Snímanie striptérov z viacerých kamier naživo
 • Zaujímavý zážitok na celý život
 • 50% zľava na prvý online dokument pánskeho striptízu v trvaní 2 hodiny / Za oponou

Na čo sa môžete tešiť:

 • tombola o množstvo zaujímavých cien
 • hudobné mixy rôznych žánrov
 • Niektoré dámy sa budú môcť spojiť naživo s moderátorom večera
 • tematické vystúpenia slovenských ako i zahraničných účinkujúcich
 • show nabitá akrobatickými kúskami, šarmom a eleganciou
 • moderátor Tom Kave
 • budete vidieť striptérov ešte bližšie ako ste zvyknuté

Najaktuálnejšie informácie na našich inštagramových účtoch @dirtyy_boyzz_menstrip @tomkave_official @rrproduction.sk alebo FB: Dirtyy Boyzz

E-maily: info@ladiesnight.sk info@rrproduction.sk

Tel: +421907589054 +421944117926

LADIES NIGHT u teba doma

Registration
Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

RR company, s.r.o.
Michalovská 7, 04011 Košice, Slovakia

Company ID: 52435652
Tax ID: 2121024422

Comments